BMW X1
sDrive18i High Executive | leder memory seat met stoelverwarming | hud | climate& cruise control | navigatie & bluetooth
Direct kopen, basisprijs: € 14.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.949,-
LEASEPRIJS: € 246,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive18i High Executive | leder memory seat met stoelverwarming | hud | climate& cruise control | navigatie & bluetooth |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 februari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 218.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RX-569-N |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.598 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoge instap
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) voor
- ASR